Kaminasaal

Winkli Kaminasaalis on 60m2 täispuitpõrandat ja kõrged seinad. Ruum sobib hästi kunstinäituseks, jooga- või tantsutrenniks, LIVE kontserdiks, pika lauaga peoks või suuremaks õpitoaks. Erilise hõngu annavad saalile võimas palklagi, kamin ja suured aknalauad, kuhu peale saab luua mõnusalt hubased  ja privaatsed pesad.

Kelder

Winkli Kelder on mõnus ja õdus koht, kuhu maailma eest peitu pugeda. Tänavaga samal tasandil asuvast luugist alla liikudes leiate paekivist võlvide alla paigutatud baarileti, kus saab rüübet erinevatele maitsetele, nii kuumade kui ka külmade jookide näol. Baarist edasi liikudes ootavad avastamist mõned hubased lounge-tüüpi nurgatagused, kus mõnusalt tassikese tee või veiniklaasi taga aega veeta. Lounge alast läbi liikudes ootab teid Keldrisaal.

Keldrisaal

Winkli Keldrisaal on 60m2 paekivist seintega hubane tuba. Eriti õdusaks muudavad ruumi madal palklagi, vaipkate, peidetud valgustid, huvitavad reljeefid ja süvendid seintes. Keldrisaali ühes nurgas on 7m2 lava ja lava seinast läheb trepp ei kuhugi. Saal sobib suurepäraselt intiimseks kontserdiks, mahedaks luuleõhtuks, privaatseks peoks või varajaste hommikutundideni kestvaks tantsuks. Keldrisaal on läbi sooja lounge ala ühenduses baariga, nii, et baaris toimuv ei sega saalis toimuvat.

Hall

Winkli Hall on hoone tuiksoonel asuv võimas ja kõrge aatrium. Hallile annavad omapära gooti stiilis massiivne puidust uks, kõrged aknad, mantelkorsten, jämedatest palkidest talad ja Tallinnas ainus oma algsele kohale jäänud ematala toetav kimppiilar ehk väga vana kivist sammas. Trepid viivad alla keldrikorrusele ja Halli kohal paiknevasse kambrisse. Winkli Hall on sobilik erinevate kunstinäituste, ekspositsioonide, akustiliste ning võimendatud kontserdite ja vastuvõttude läbiviimiseks.

Kamber

Winkli Kamber on piklik 25m2 suurune täispuitpõrandaga tuba. Kamber on madala palkidest laega ja kahel pool otsas on aknad laiade aknalaudadega. Kambris sobib läbi viia miitinguid, koolitusi, workshop’e, pika lauaga õhtusööke või sünnipäevasid. Hea on sinna paigutada ürituste VIP ala või green room.