Winkel on Tallinna vanalinnas asuv mitmekülgne kultuuriklubi, sündmuskeskus ja isenägu baar. Pidevas muutumises ja arengus sisu ning tegu annab avastamisrõõmu erinevatele maitsetele ja meeltele. Winklisse tulles võid sattuda mõne bändi kontserdile, tantsuõhtule, kunstinäitusele, valgus-showle, luuleõhtule või hoopis vabale lavale.


Igakuiselt võib kohata meie sündmuskavas komöödiat, vaba lava jammi, Waba puldi õhtut, IFF filmiõhtuid ja luuleõhtuid. Programmi mahub külldaselt kontserte, DJ sündmusi, teatrit, tantsu, muusikat ja kunsti.

Winkel on nagu tema inimesed – vaba, mõnus ja sõbralik.

Ruumid, milles Winkel tegutseb, on sama vaheldusrikkad nagu sündmused, mis seal toimuvad. Keldrikorrusel on väike, aga hästi varustatud baar, õdusad lounge nurgatagused iidsete võlvide all ning hubane palklae ja paekivist seintega saal. Esimesel korrusel on gooti stiilis kõrge aatrium ja täispuitpõrandaga kaminasaal.
Winkli ruumid on sobilikud live muusika õhtuks, DJga tantsupeoks, õdusaks kirjandusõhtuks, valgusküllaseks kunstinäituseks, konverentsiks, privaatseks sünnipäevapeoks või mõne muu sündmuse läbi viimiseks.

VARUSTUS

HELI
QSC K12 aktiivkõlarid
QSC 181 subwoofer
2 mikrofoni statiividega
12 kanaliga helipult
vajalik kaabeldus ja hunnik pikendus juhtmeid, et asjad ära ühendada

VALGUS
3x LED HEX PAR
mõni spott ja flood light
erinevaid väiksemaid valgus kette ja ise leiutatud lambid ja valguslahendused

Meil on võimalusi ja kontakte vastavalt  vajadusele teie sündmusele lisa tehnikat organiseerida
näiteks rohkem valgustust, lisa helisüsteemi, videotehnikat ja muud taolist.

MÖÖBEL
Majas on vähemalt 50 tooli, paarkümmend erineva suurusega lauda ja loomulikult baaripukid

PEODEKORATSIOONID
Meie enda dekoratsioonide ladu on alles algust saamas.
Aga Julgelt soovitame oma sõpru, kes tegelevad pidude ja sündmuste dekoreerimisega ja kes omavad korralikku dekoratsioonide ladu. Pole probleemi teha Alice Imedemaal teeõhtu või korraldada pidu troopilises džunglis.