Winkel on Tallinna vanalinnas asuv mitmekülgne kultuuriklubi ja sündmuskeskus. Pidevas muutumises ja arengus sisu ja tegu annab avastamisrõõmu erinevatele maitsetele. Siia tulles võid sattuda mõne bändi kontserdile, tantsuõhtule, kunstinäitusele, valgus-showle, luuleõhtule või hoopis vabale lavale.


Meil käivad külas erinevad üritused nagu näiteks Comedy Estonia Open Mic ja improteater ruutu10 etendustesari Barprov. Tihti on lavapeal vabalt kasutamiseks mõned instrumendid või ootab nuppude vajutajat DJ pult.

Winkel on nagu tema inimesed – vaba, mõnus ja sõbralik.

Ruumid, milles Winkel tegutseb, on sama vaheldusrikkad nagu sündmused, mis seal toimuvad. Keldrikorrusel on väike, aga hästi varustatud baar, õdusad lounge nurgatagused iidsete võlvide all ning hubane palklae ja paekivist seintega saal. Esimesel korrusel on gooti stiilis kõrge aatrium ja täispuitpõrandaga kaminasaal.
Winkli ruumid on sobilikud live muusika õhtuks, DJga tantsupeoks, õdusaks kirjandusõhtuks, valgusküllaseks kunstinäituseks, jooga õpitoaks, konverentsiks, privaatseks sünnipäevapeoks või mõne muu sündmuse läbi viimiseks.