Winkel on Tallinna vanalinnas asuv mitmekülgne kultuuriklubi, sündmuskeskus ja isenägu baar. Pidevas muutumises ja arengus sisu ning tegu annab avastamisrõõmu erinevatele maitsetele ja meeltele. Winklisse tulles võid sattuda mõne bändi kontserdile, tantsuõhtule, kunstinäitusele, valgus-showle, luuleõhtule või hoopis vabale lavale.


Igakuiselt võib kohata meie sündmuskavas komöödiat, vaba lava jammi, Waba puldi õhtut, IFF filmiõhtuid ja luuleõhtuid. Programmi mahub külldaselt kontserte, DJ sündmusi, teatrit, tantsu, muusikat ja kunsti.

Winkel on nagu tema inimesed – vaba, mõnus ja sõbralik.

Ruumid, milles Winkel tegutseb, on sama vaheldusrikkad nagu sündmused, mis seal toimuvad. Keldrikorrusel on väike, aga hästi varustatud baar, õdusad lounge nurgatagused iidsete võlvide all ning hubane palklae ja paekivist seintega saal. Esimesel korrusel on gooti stiilis kõrge aatrium ja täispuitpõrandaga kaminasaal.
Winkli ruumid on sobilikud live muusika õhtuks, DJga tantsupeoks, õdusaks kirjandusõhtuks, valgusküllaseks kunstinäituseks, konverentsiks, privaatseks sünnipäevapeoks või mõne muu sündmuse läbi viimiseks.