Winkel on Tallinna vanalinnas asuv mitmekülgne kultuuriklubi ja sündmuskeskus. Pidevas muutumises ja arengus sisu ja tegu annab avastamisrõõmu erinevatele maitsetele. Siia tulles võid sattuda mõne bändi kontserdile, kunstinäitusele, valgus-showle, luuleõhtule või hoopis kundalini jooga kursusele.


Näiteks on kiirelt traditsiooniks muutunud kolmapäevane  vabaltmusitseerimisõhtu “Winkel Jam”, aga samas on elektroonilise muusika austajad saanud oma osa housemuusika õhtutelt “MAJAKAS”. Winklit on külastanud ka erinevad sündmustesarjad väljastpoolt maja nagu kirjandusõhtu “Viimane Neljapäev” ja stand-up comedy sari “Open Mic”.

Winkel on nagu tema inimesed – vaba, mõnus ja sõbralik.

Ruumid, milles Winkel tegutseb, on sama vaheldusrikkad nagu sündmused, mis seal toimuvad. Keldrikorrusel on väike, aga hästi varustatud baar, õdusad lounge nurgatagused iidsete võlvide all ning hubane palklae ja paekivist seintega saal. Esimesel korrusel on gooti stiilis kõrge aatrium ja täispuitpõrandaga kaminasaal. Peagi on valmimas ka köök, kust pakume erinevaid suupisteid ja lõunapakkumisi.
Winkli ruumid on sobilikud live muusika õhtuks, hommikuni kestvaks tantsupeoks, õdusaks kirjandusõhtuks, valgusküllaseks kunstinäituseks, jooga õpitoaks, konverentsiks, privaatseks sünnipäevapeoks või mõne muu sündmuse läbi viimiseks.